Святковий концерт до Дня Незалежності Греції
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_8f3ae5478629427f82661cda2ca7e264~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_8f3ae5478629427f82661cda2ca7e264~mv2.jpg)
З нагоди 198-річниці Незалежності республіки Греція у Національному музеї літератури України відбувся святковий музичний концерт та виставка творів художників-греків «СВОБОДА – НАША РЕЛІГІЯ»
Гості свята були запрошені на оглядову екскурсію творів художників-греків. Представлені твори художників грецького походження Донеччини - Володимира Зарбі, Володимира Донченка, Миколи Шамлі, Георгія Беро, Сергія Аленгоза, а також творів сучасних київських художників грецького походження – Ольги Бублик, Наталії Журавльової, Олександри Макарської, Костянтина Аврамова та Євгена Мануїлова. Живописні, графічні та керамічні твори відрізняються різноманітними темами, творчою манерою, сюжетом та композицією.
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_ad22ea47d51343a68c61ab4a2a3d456a~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_ad22ea47d51343a68c61ab4a2a3d456a~mv2.jpg)
Під час музичної і театральної частини свята виступили Грецький дитячий театр "ЕНОТІТА" з постановкою "Герої не вмирають".
Київська дитяча Академія ім. Чемберджі виконала інструментальні твори грецьких композиторів. Грецькими танцями порадував танцювальний колектив Школи #94 "Еллада"
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_57d0049c0ef24075ad219eb29b5be98e~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_57d0049c0ef24075ad219eb29b5be98e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_043a8c5ce2934f24aa847e0fe683c757~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_043a8c5ce2934f24aa847e0fe683c757~mv2.jpg)
З музичним номером виступили Юрій Балджі на роялі та Світлана Плечак (вокал).
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_47d39994f4a947c793bbb7b20df4889b~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_47d39994f4a947c793bbb7b20df4889b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_fc33dc34211b4adda6460d14c766a8fc~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_fc33dc34211b4adda6460d14c766a8fc~mv2.jpg)
Завершив вечір Ансамбль традиційної грецької музики виконанням традиційних народних пісень з регіонів Фракії, Македонії та Константинополя, понтійських та надазовських грецьких мелодій та танців.
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_7abdb8ca470c4b25bfc7242e89d10e5d~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_7abdb8ca470c4b25bfc7242e89d10e5d~mv2.jpg)
Більше фото зі свята
Свято було організоване Еллінським братсвом "Енотіта" у співпраці з ГО "Ліга грецьких митців "Галатея" та за підтримки Національного музею літератури України