top of page

Наша діяльність

Грецьке товариство "Енотіта" веде активну освітню, культурно-просвітницьку діяльність з популяризації грецької культури, історії та мови, зокрема греків, які історично проживають на території України - греків Надазов'я (румеїв, урумів) та понтійських греків. Ми також беремо активну участь у міжнаціональних фестивалях та подіях у Києві, інших містах України та Греції.

kyiv greeks.jpg

Грецькі традиційні танці

Традиційний танець - душа Греції. Ми вчимо та виступаємо з традиційними грецькими танцями різних регіонів.

 

Наш танцювальний колектив активно бере участь у різних міських подіях, фестивалях та святах (Свято народів Подолу, Фестиваль Етносвіт, Фестиваль Outlook та інші). ​

 

Запрошуємо усіх бажаючих спробувати себе у грецьких танцях!

Greek language.jpg

Вивчення грецької мови

Знання мови - важлива частина кожного народу. Грецька мова - одна з найдавніших мов, а грецькі слова присутні напевно в більшості сучасних мов світу.

Для членів організації щотижня по вівторкам проводяться уроки новогрецької мови.

 

дети греки киев.jpg

Дитячий театр

Члени нашого братства активно залучають своїх дітей та онуків до грецького руху з малечку.

Ми створили гурток дитячого театру, який складається з наших діток. які разом ставлять ігрові постановки та скетчі, виступають на грецькій мові.

Діти виступають під час наших спільних свят, концертів та з нагоди урочистих подій.

Керівник - Ніна Плечак

urum.jpg

Культурні та просвітницькі заходи

Протягом року ми організовуємо багато заходів різного формату - концерти, виставки, лекції, кінопокази, презентації, поетичні вечори, майстер-класи.

Традиційно щороку ми відзначаємо День Охі та День Незалежності Греції. Багато наших заходів присвячені популяризації та збереженню культури та мови греків Надазов'я - румеїв та урумів, на які ми часто залучаємо артистів, поетів з Надазов'я.

 

Ми разом вивчаємо та проводимо заходи з історії, культури та кухні сучасної Греції, греків Криму та Понту. ​Не забуваємо також про традиційні святкування на Різдво, Великдень. Щороку ми поминаємо жертв Геноциду понтійських греків та репресій 1937-1938 року.

Наша діяльність: Благотворительность
bottom of page