top of page
Новини: Blog2
Пошук
  • Enotita

Пісочна анімація присвячена 200-річчю початку Грецької революції


Кожного року греки всього світу святкують 25 березня, адже саме цього дня почалась боротьба за відновлення незалежності Греції від правління турків-османів.


На честь 200-ої річниці початку Грецької революції ми у співпраці з Dream Sky Studio ми презентуємо пісочну анімацію присвячену найголовнішим подіям та героям революції 1821-1829 років.


Пісочна анімація є особливим видом образотворчого мистецтва. Легкий порошок — зазвичай очищений та просіяний пісок тонкими шарами наноситься на скло, за допомогою діапроектора чи світлової дошки зображення, що утворюється, можна передавати на екран. Зазвичай всі дії виконуються руками, але як прилад можуть використовуватися пензлики. Пісочна анімація об’єднує в собі гру світла, піску, музики та уяви. Малюнки піском заворожують своєю швидкістю та різноманіттям форм. Історія, герої оживають перед нами, відносячи нас в далекі та прекрасні часи, даючи змогу відчути диво.


До Вашої уваги пісочна анімація, підготовлена до 200-річчя початку Грецької Революції 1821 року Диво починається…44 перегляди0 коментарів
bottom of page