Майстер-клас традиційних грецьких танців
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_acfef46d75bd41e4aba6d7baf3efc5fe~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_639,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_acfef46d75bd41e4aba6d7baf3efc5fe~mv2.jpg)
На запрошення Енотіти у Київ завітав танцювальний колектив «Пірос» з Пелепоннесу. Під керівництвом хореографа Янніса Топаліса колектив підкорив міжнародні конкурси та фестивалі з народних грецьких танців (Греція, Туреччина, Албанія, Болгарія). Через танець, танцювальний колектив «Пірос» ділиться традиціями та культурою Греції.
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_76de1cf97a49410a8fd194951b4b988e~mv2.jpg/v1/fill/w_959,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_76de1cf97a49410a8fd194951b4b988e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_bf778698bb7c43ffa73aa5c0be54cce7~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_bf778698bb7c43ffa73aa5c0be54cce7~mv2.jpg)
22 жовтня під наставництвом танцювального колективу «Пірос» кияни мали змогу вивчати традиційні танці Західного та Центрального регіонів Греції, Македонії, Фракії та Понту.
Майстер-клас пройшов у Музеї Івана Гончара.
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_95462e84464040bfb354b73a103bc3d0~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_640,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_95462e84464040bfb354b73a103bc3d0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/d3f308_d202870d32a14d52b9a690ffd5ae5d6b~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_720,al_c,q_85,enc_auto/d3f308_d202870d32a14d52b9a690ffd5ae5d6b~mv2.jpg)